KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15232035
nr 1523 2035
Akvarell
Daga Wennerström (1955 -) signerad, akvarell, Utanför Slottet, 35x46 cm, yttermått inklusive ram: 47x57 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 20 februari 2023
kl 20:40:09
19/2 21:59:08
20 feb
Stockholm
Läs mer om Stockholm